KOLTUK YIKAMA
KOLTUK YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

 

Yerinde koltuk yıkama hizmeti ile ister ofis, isterse ev olsun, her türlü yaşam alanında inatçı lekeler ve kirlerden kurtulmuş koltuklar elde edilebilir. Koltuğun kumaş dokusuyla rengi korunarak yapılan temizlik deneyim ve beceri isteyen bir konudur. Konusunda kendisini kanıtlamış koltuk yıkama firmamızdan hizmet alınabilir.


Belki de evin en vazgeçilmez eşyalarından biridir koltuklar. Sohbet ederken, maç izlerken, dinlenirken hep onları kullanıyoruz. Bu kadar çok kullandığımız için haliyle çok çabuk kirleniyor ve sağlıksız bir hal alabiliyor. Ama nasıl yıkarım diye endişe etmeyin, Koltuk Yıkama firması olarak maksimum hijyen ile koltuklarınızı yıkayıp, tertemiz yapıyoruz. 


Evde kendi imkanlarımız doğrultusunda koltukları temizlemek, insan sağlığı açısından oldukça zararlıdır. Çeşitli yıkama şampuanlarında kimyasal maddeler bulunmaktadır. İnsan sağlığını tetikleyen kimyasallar içermektedir.
 

Silinme işleminden sonra üzerindeki ıslaklık günlerce kurumamakla birlikte, o süreç içerisinde ıslak zemin bakterileri, tozu daha fazla üzerine çeker.
 

Koltuklarınızı profesyonel bir destek alarak yıkatmanız, hem daha iyi bir temizlik sağlar hem de koltuklarınızı yıpranma olmadan uzun yıllar kullanabilirsiniz.

 

Hizmetimiz %100 yıkama garantilidir. 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014